OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Wsparcie dla jednostek OSP od GP Batteries. KONKURS!

Niesienie pomocy, zapobieganie i walka z pożarami, usuwanie skutków klęsk żywiołowych, wspieranie lokalnych społeczności to tylko niektóre zadania Strażaków jednostek OSP. Działalność ochotnicza to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i poświęcenie, w których nagrodą jest wdzięczność ludzi. Udział w ryzykownych sytuacjach i narażanie własnego życia wymagają też od Strażaków wyjątkowej odwagi, siły fizycznej i odporności na stres. Niezwykle ważne jest by skupić się na wykonaniu zadania, ze świadomością, że wykorzystany do tego sprzęt nie zawiedzie w trudnym momencie.  
   
Firma GP Battery doskonale rozumie specyfikę pracy Strażaka Ochotnika. Rozumie też potrzebę wyposażenia jednostek w urządzenia wspierające, które pomogą w sytuacjach gdzie potrzebna jest dodatkowa energia czy oświetlenie. GP Battery konsekwentnie realizując strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, dostarcza sprzęt ratownikom GOPR, WOPR oraz OSP. Chcąc poszerzyć zakres współpracy z OSP, postanowiła zorganizować Konkurs, w którym każda jednostka ma szansę otrzymać wsparcie w postaci produktów marki GP Batteries.  
 
Zapraszamy do udziału w Konkursie!  
   
W Konkursie mogą wziąć udział wszystkie jednostki OSP. Co trzeba zrobić? Przesłać zgłoszenie w formie krótkiego uzasadnienia dlaczego dana jednostka powinna otrzymać wsparcie od GP, uzupełnione o dowolne materiały, np. zdjęcia, filmy czy prezentacje jej dotyczące. Do zgłoszenia należy dołączyć formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej - KLIKNIJ TUTAJ!  
 
Konkurs podzielony jest na 3 etapy, a w każdym z nich nagrodzone zostaną 3 jednostki. Zestawy nagród zawierają m.in. zapasy baterii, akumulatorów latarki, ładowarki i PowerBanki. Pierwszy etap trwa do 28 października 2018 r.  
 
Koledzy Strażacy:  
- jeśli, uważacie, że Wasza jednostka jest wyjątkowa 
- jeśli chcecie podzielić się Waszymi osiągnięciami 
- jeśli zrobiliście coś, co szczególnie zapadło w pamięć lokalnej społeczności,

Zgłoście swoją jednostkę do Konkursu.
 
Szczegóły i Regulamin na stronie internetowej www.promocjagp.pl.

4 października 2018 15:07
Udostępnij na Facebooku