OSP GLINOJECK Ochotnicza Straż Pożarna GLINOJECK

Wypadek na DK7 i na DK60

W poniedziałek (08.07.2019 r.) o godzinie 14:39 zostaliśmy zadysponowani do zderzenia dwóch pojazdów w miejscowości Dreglin na DK 60. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy samochód ciężarowy typu cysterna, osobowego Volkswagena blokujące całą szerokość jezdni oraz ZRM i patrol Policji.

Wszyscy uczestnicy wypadku opuścili pojazdy o własnych siłach. Samochodem osobowym podróżowały 3 osoby w tym osoba w wieku 15, która po przebadaniu przez załogę karetki pogotowia została na miejscu. Poza zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, do naszych zadań należała regulacja ruchu na odcinku zdarzenia oraz sorbcja płynów eksploatacyjnych. Po około 1 h 25 min wróciliśmy do bazy.

Siły i Środki:
JRG Ciechanów
OSP KSRG Glinojeck
ZRM Glinojeck
Policja

 

Tego samego dnia (08.07.2019 r.) zostaliśmy zadysponowani do drugiego zdarzenia o godzinie 16:38 w miejscowości Dreglin na DK 7. Po dojechaniu na miejsce na pasie zieleni znajdował się jeden rozbity pojazd a w nim jedna osoba poszkodowana oraz patrol Policji. Po udzieleniu pierwszej pomocy, z pomocą ratowników medycznych kobieta opuściła pojazd, po czym została przejęta przez ZRM. Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz sorbcja płynów. Poszkodowana została zabrana na badania kontrolne do szpitala w Ciechanowie. Działania trwały około 1 godzinę.

Siły i Środki:
JRG Ciechanów x2
OSP KSRG Glinojeck
OSP Szyjki
ZRM
Policja

10 lipca 2019 16:26
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: wypadek, osp glinojeck,