Wyświetlenia: 6111 | Tagi: #wypadek#motocykl#osp#psp#straż#,
OSP Przecław Ochotnicza Straż Pożarna Przecław

Wypadek w miejscowości Łączki Brzeskie

W poniedziałek 03.07.2017r o godzinie 20.15 oficer Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu przyjął zgłoszenie, o wypadku na drodze Łączki Brzeskie-Nagoszyn z udziałem motocyklisty.

Na miejsce zdarzenia Oficer dyżurny zadysponował dwa zastępy JRG 1 Mielec oraz KSRG OSP Przecław .Dodatkowo na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego z Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu oraz Patrol Policji.

Nasza jednostka została zaalarmowana przez oficera dyżurnego SK KP PSP w Mielcu o godzinie 20.20 po przybyciu strażaków do remizy i korespondencji drogą radiową z PSK w Mielcu wyjechaliśmy po 3 min do zdarzenia w obsadzie 6 strażaków-ratowników samochodem GBA 2.5/16 (509[R]65) Mercedes Atego. Na miejscu zdarzenia pracował już zespół ratownictwa medycznego, który zajmował się kierowcą, pasażerką zajęli się ratownicy z naszej jednostki do czasu przyjazdu drugiej karetki. Po chwili na miejscu pojawili sie strażacy z JRG 1. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy przed medycznej osobom poszkodowanym. Kierowca oraz pasażerka motocykla zostali zabrani do Szpitala Powiatowego w Mielcu. Działania trwały do godziny 20.15.

3 lipca 2017 23:18
Zobacz inne informacje z kraju
Brak podobnych newsów