OSP Milejczyce Ochotnicza Straż Pożarna Milejczyce

XVI Międzynarodowy Zlot Młodzieży Pożarniczej

W dniach 07-21.07. 2018 r., delegacja z naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Milejczyc w składzie: Aleksandra Oniśkiewicz, Julia Galimska, Karolina Trochimiuk, Julia Grzybowicz, Zuzanna Gierasimiuk, Wiktoria Szpańska, Magda Sawicka oraz opiekun i kierownik drużyny Marta Aleksiejuk brała udział w XVI Międzynarodowym Zlocie Młodzieży Pożarniczej, który odbył się w Gomlu na Białorusi.
W roku bieżącym udział w zlocie wzięły delegacje z 13 krajów: Azerbejdżanu, Armenii, Białorusi, Bułgarii, Gruzji, Kazachstanu, Łotwy, Niemiec, Polski, Rosji, Serbii, Ukrainy oraz z Włoch. 
Podczas przedsięwzięcia dbyły się różne konkursy między innymi: wizytka – artystyczna prezentacja swego kraju, wybory miss i mistera zlotu, rozwinięcie bojowe, sztafeta, konkurs na plakat o tematyce prewencyjnej, zawody wspinaczkowe i zręcznościowe oraz zawody z pierwszej pomocy. 
Dwa ostatnie dniu MDP z Milejczyc spędzikla w Mińsku uczestnicząc w wielkiej imprezie 165-leciu Służby Pożarniczej na Białorusi.
Całość zlotu przyniosła dziewczętam ogrom pozytywnym emocji i nauczyła wiele nowych umiejętności.

 

MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA Z MILEJCZYC NA CZELE Z OPIEKUNEM DH. MARTĄ ALEKSIEJUK SKŁADA SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA:
- KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SIEMIATYCZACH NA CZELE Z KOMENDANTEM POWIATOWYM ST.BRYG JERZYM SITARSKIM ZA UDOSTĘPNIENIE TRANSPORTU WRAZ Z KIEROWCĄ
- STRAROSTWU POWIATOWEMU W SIEMIATYCZACH NA CZELE ZE STAROSTĄ POWIAU SIEMIATYCKIEGO JANEM ZALEWSKIM ZA OFIAROWANIE GADŻETÓW PROMUJĄCYCH POWIAT
- FIRMIE JUNAKOR NA CZELE Z PANEM SŁAWOMIREM WARAKSĄ ZA OFIAROWANIE SĘKACZY

3 sierpnia 2018 20:35
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: milejczyce, Międzynarodowy, podziękowania, zlot, MDP,