OSP Szarów Ochotnicza Straż Pożarna Szarów

Z przykrością i żalem zawiadamiamy

Z przykrością i żalem zawiadamiamy, że w dniu 11.01.2018r. po długiej walce z chorobą odszedł od nas Prezes dh Mirosław Włodarz.

5 maja 1994r., kiedy jednostka podejmowała walkę o przetrwanie, został wybrany na Prezesa zarządu i podjął się trudu reorganizacji i prowadzenia naszej jednostki. Dzięki jego zaangażowaniu, zaradności, dobroci i pracy społecznej udało się osiągnąć jednostce ogromne postępy, a dowodem na sukces tej działalności było włączenie OSP Szarów do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w 2012r.
Przez lata swojej strażackiej służby był również sekretarzem Zarządu Gminnego ZOSP RP w Kłaju, członkiem Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Wieliczce, członkiem Komisji Rewizyjnej Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP woj. małopolskiego oraz członkiem Rady Sołeckiej Szarowa.
Nieprzerwanie, aż do 11.01.2018r. był Prezesem naszej jednostki.

"Serce pamięta. Doczesność od wieczności oddziela tylko jedno uderzenie serca. A po człowieku pozostaje dobro, które uczynił."

Cześć jego pamięci !

Uroczystości pogrzebowe dh Mirosława Włodarza odbędą się w poniedziałek 15.01.2018r. o godz. 14:45 w kościele parafialnym w Szarowie.

12 stycznia 2018 09:08
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: OSP, szarów,