OSP Regulice Ochotnicza Straż Pożarna Regulice

Zebranie sprawozdawcze 2019

W sobotę (9.03) w świetlicy odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Regulicach.

 

Spotkanie punktualnie o godzinie 18:00 rozpoczął prezes OSP Regulice – druh Jerzy Charytanowicz. Przywitał on zgromadzonych gości i członków OSP, po czym nastąpił wybór przewodniczącego i sekretarza obrad. Przewodniczącym został Pan Adrian Kołodziej, a sekretarzem – druhna Oliwia Konewecka. Po tym fakcie nastąpiło odczytanie porządku obrad. W dalszej części przedstawiono obszerne sprawozdanie z działalności naszej jednostki, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej za rok 2019.

W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście – Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP Sebastian Jankowicz, Sekretarz Zarządu Gminnego ZOSP RP Danuta Naciasta, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Zarządu Gminnego ZOSP RP Jan Wróblewski, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionego Oddziału PTTK Tryton w Nysie Daria i Adrian Kołodziej.

W części końcowej zebrania głos zabrali goście, którzy podziękowali druhnom i druhom z OSP Regulice za ich zaangażowanie, współprace oraz wszystkie działania na rzecz społeczeństwa. Pogratulowali także budowy nowej remizy. Miłym akcentem było otrzymanie podziękowania za pomoc przy organizacji Rajdu Kopernikowskiego w 2018 roku przy współpracy z Oddziałem PTTK Tryton w Nysie.

Na koniec wręczone zostały odznaczenia, a po wszystkim uczestnicy spotkania zasiedli do uroczystego obiadu, kończąc tym samym zebranie sprawozdawcze za rok 2018 Jednostki OSP Regulice. Galeria zdjęć z zebrania na naszym Facebooku - kliknij tutaj.

 

30 lipca 2019 12:40
Udostępnij na Facebooku