OSP Myscowa Ochotnicza Straż Pożarna Myscowa

Zostań sponsorem

 

ZOSTAŃ SPONSOREM

Ochotnicza Straż Pożarna jest jedną z nielicznych organizacji pozarządowych, która bez względu na sytuację gospodarczą czy polityczną, w dzień i w noc ratuje ludzkie życie, co wiąże się z ciągłym narażaniem swojego zdrowia, a także życia. By spełniać swoje powołanie, ciągle musimy udoskonalać nasze umiejętność oraz dokonywać zakupów nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu oraz umundurowania, by jeszcze szybciej i skuteczniej nieść pomoc. Zatem zwracamy sie do Państwa o wsparcie naszej jednostki.

Firmy oraz osoby zainteresowane wsparciem finansowym naszej jednostki mogą wpłacać dowolne kwoty na nasze konto. Przekazane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu oraz umundurowania potrzebnego podczas akcji. Gwarantujemy, że wszystkie otrzymane od Państwa środki zostaną rozsądnie rozdysponowane.

Nr konta OSP Myscowa: 34 8636 1015 2004 1600 0273 0001

Jeśli nie możecie Państwo wesprzeć naszej jednostki finansowo, zasponsorujcie nas jednorazowym zakupem lub przekazeniem sprzętu strażackiego, sportowego, komputerowego, AGD oraz innych rzeczy potrzebnych w naszej remizie.

W sprawie sponsoringu Ochotniczej Straży Pożarnej w Myscowej prosimy o kontakt pod nr telefonu 888-415-421 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

"Pomagając strażakom ochotnikom-pomagasz sobie!"

 

5 marca 2017 21:49
Udostępnij na Facebooku