OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Metalowa rura wbiła się przez szybę do samochodu. Kierowca został ranny.

Do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała trafił 46-letni kierowca osobowej skody po tym, jak leżąca na jezdni metalowa rura, po najechaniu przez inny pojazd, została poderwana i uderzyła w przednią szybę skody. Przedmiot przebił szybę jak pocisk i poważnie ranił kierującego. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera zainstalowana w pojeździe. 
  
Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 19, w pobliżu miejscowości Lasy, na Lubelszczyźnie. Kawałek metalowej rury leżący na jezdni, po najechaniu przez samochód osobowy został poderwany i uderzył w przednią szybę osobowej skody. Niebezpieczny przedmiot przebił szybę jak pocisk i poważnie ranił kierującego samochodem. Pojazd zjechał z drogi ścinając słupek i na koniec uderzył w znak drogowy. Ranny, 46-letni mieszkaniec Świdnika trafił do szpitala.  
 
- Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci odnaleźli na jezdni kilkanaście leżących elementów pochodzących najprawdopodobniej od innego pojazdu, najprawdopodobniej samochodu ciężarowego - informuje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

 

 
(info, fot, wideo: KWP Lublin)

27 lutego 2019 23:03
Udostępnij na Facebooku