OSP Szczuczyn Ochotnicza Straż Pożarna Szczuczyn

Nasze ostatnie interwencje

Z racji długiego okresu nie aktualizowania naszej strony, zamiaszczamy opis kilku najważniejszych w ostatnich miesiącach interwencji naszej jednostki.

 

23 maja o godzinie 8:50 na DK 61 doszło do poważnego wypadku z udziałem ciężarówki oraz samochodu osobowego. Kierujący pojazdem osobowym zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z ciężarówką. W wyniku zdarzenia 4 osoby odniosły obrażenia w tym 3 ciężkie. Jedna z poskzodowanych osób zabrana została śmigłowcem LPR do szpitala w Białymstoku. 

 

6 maja o godzinie 14:07 w miejscowości Tarachy doszło do budynku gospodarczego oraz traw wokół posesji. Ogień udało się szybko opanować. W akcji gaśniczej udział brały 3 zastępy straży pożarnej z JRG Grajewo, OSP Szczuczyn i OSP Grajewo. 

 

15 kwietnia okolo 7:30 na trasie Szczuczyn - Niedźwiadna kierujący pojazdem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze po czym uderzył w drzewo. Kierowca pojazdu z obrażnieami został zabrany do szpitala. Mimo dużej siły uderzenia pasazerowi nic się nie stało. 

 

9 kwietnia w Chojnowie wybuchł opgien w budynku gospodarczym. Na miejscu pracowało łącznie 7 zastępów strażaków z naszej jednostki oraz JRG Grajewo, OSP Grajewo, OSP Wąsosz oraz OSP Niedźwiadna. 

 

W omawianym okresie kilkukrotnie wyjażdżaliśmy także do pożarów traw. Na szczęście żadne z tych zdarzeń nie miało poważniejszych konsekwencji.

4 czerwca 2018 14:48
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: Szczuczyn, pożar, Trawy, Kolizja, wypadek,