OSP Przytoczno Ochotnicza Straż Pożarna Przytoczno

Podsumowanie!

Nowy Rok! A jak Nowy Rok to i czas na podsumowanie starego.
W 2015r. do zdarzeń wyjeżdżaliśmy 45 razy ,z czego:
Pożary: 30
Miejscowe zagrożenia: 13
Alarmy fałszywe: 2
Braliśmy udział w gminnych zawodach sportowo pożarniczych w Kamionce, które jak co roku wygraliśmy. Zawody powiatowe to troszkę słabszy wynik. Dwa razy wzięliśmy udział w ćwiczeniach na obiekcie. Jedne z nich odbyły się w Niemcach, natomiast drugie w Przytocznie na gorzelni.
Rok 2015 był dla nas bardzo szczególny, ponieważ w tym właśnie roku nasza jednostka obchodziła swoje 90-lecie a nie tak dawno pozyskaliśmy nowy leki samochód ratowniczo-gaśniczy. Mamy nadzieje, że ten nowy 2016r. przyniesie nam kolejne miłe wydarzenia, na które ciężko pracujemy aby nasza jednostka nadal się rozwijała. Dziękujemy wszystkim życzliwym, którzy zawsze służą nam pomocą, dziękujemy naszym najmłodszym strażakom, za to że mają tak duży zapał do zgłębiania wiedzy pożarniczej, bo oni są przyszłością naszej jednostki. Dziękujemy także wszystkim naszym druhom, bo to my zostawiamy domy, rodziny i biegniemy służyć innym.
Na ten Nowy Rok pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia, by nikomu nie zabrakło zapału, by wszystko toczyło się po naszej myśli a przede wszystkim by zdrowie dopisywało. A druhom strażakom życzymy tyle samo powrotów, co wyjazdów.

1 stycznia 2016 13:56
Udostępnij na Facebooku