OSP Krzywin Ochotnicza Straż Pożarna Krzywin

Potrzebujemy wsparcia na przebudowę remizy.

W imieniu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywinie zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe naszych działań mających na celu przebudowę dachu i bramy wjazdowej naszej remizy. Dość nagły termin i czas realizacji przebudowy podyktowany jest faktem otrzymania dofinansowania przez OSP Krzywin jako Lidera projektu na zakup dwóch średnich samochodów pożarniczych w ramach działania 3.4 Adaptacja do zmian klimatu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.
Tytuł projektu „Zakup fabrycznie nowych wozów strażackich dla jednostek OSP w Widuchowej i Krzywinie".
Niestety wysokość nowego wozu, który ma znaleźć się w naszej jednostce przekracza obecne wymiary i zachodzi konieczność przebudowy, tak aby mógł on zmieścić się we wnętrzu remizy.
Na obchody 70-tej rocznicy założenia OSP w Krzywinie, które przypadły w 2015 roku, udało nam się wspólnie ufundować nowy sztandar dla jednostki. Może i tym razem wspólnymi siłami uda nam się zrealizować planowany remont, tak aby w przyszłym roku móc świętować 75 lecie
w odnowionej remizie i z nowym samochodem.
Obie inwestycje będą służyć naszej jednostce przez następne lata, przypominając o wartościach ludzi którzy żyli, służyli i byli częścią naszej lokalnej społeczności, tym samym czyniąc podejmowane przez nas działania bezcennymi w walce o nasze zdrowie, mienie i życie.
Licząc na Państwa zrozumienie, szanowanie i pielęgnowanie tradycji pożarniczych, będziemy wdzięczni za udzielenie jakiegokolwiek wsparcia, które przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców naszej miejscowości, gminy, powiatu ....
W tym celu uruchomiliśmy zbiórkę na portalu zrzutka.pl, gdzie wszyscy życzliwi i chętni mogą wesprzeć nasze plany.

Link do zrzutka.pl

https://zrzutka.pl/63nhsa

 

19 maja 2019 20:27
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: krzywin, zrzutka, Remont, dach, brama, osp krzywin,