OSP Szczuczyn Ochotnicza Straż Pożarna Szczuczyn

Pracowity początek tygodnia

W ciągu ostatnich 24 godzin braliśmy udział w 4 zdarzeniach. Najpierw około godziny 15 w poniedziałek zostaliśmy zadysponowani do kolizji na trasie Szczuczyn - Obrytki. Po dojeździe na miejsce, pojazdów biorących udział w zdarzeniu już nie było. Na drodze znajdowała sie jednak plama oleju, którą zneutralizowaliśmy.


Kolejne zdarzenie miało miejsce po godzinie 19. Prawdopodobnie w wyniku silnego wiatru uszkodzony został szczyt budynku mieszkalnego w miejscowości Niedźwiedzkie. Nikomu nic się nie stało, skutki zdarzenia usuwany były również przy pomocy podnośnika z JRG Grajewo. Nasi druhowie aby dojechać do miejsca zdarzenia musili uporać się z tarasującymi drogi konarami drzew.

 

We wtorek o godzinie 8:50 w miejscowości Koniecki Małe doszło do kolizji ciężarówki z autem osobowym. Nikomu nic się nie stało.

 

Groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce również dziś po godzinie 12. Na obwodnicy miasta ciężarówka uderzyła w jadącą przed nią inną ciężarówkę, ta z kolei w busa. Pierwotnie ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia dwóch busów osobowych i ciężarówki, z tego względu na miejsce skierowano znaczne siły. Na szczęście w rzeczywistosci nic poważnego się nie stało, jedna osoba z potłuczeniami została zabrana do szpitala. Do działań oprócz naszej jednostki skierowano 2 zastępy z JRG Grajewo, 2 zastępy z OSP Wąsosz oraz zastęp OSP Boczki-Świdrowo. Działania trwały ponad 2 godziny.

19 września 2017 19:15
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: 467 | Tagi: Szczuczyn, wiatr, Kolizje, wypadek,