OSP Ochotnicza Straż Pożarna

Samochód zderzył się z pociągiem towarowym. Świadkowie wyciągnęli kobietę z wraku auta.

31-letnia kobieta została ewakuowana z kompletnie rozbitego samochodu przez świadków wypadku. Poszkodowaną kobietę przejęli strażacy, po czym przekazali ją ratownikom medycznym.

Do wypadku doszło dziś około 7:30 w miejscowości Dobromierz w powiecie bydgoskim. 31-letnia kobieta kierująca samochodem wjechała na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w bok przejeżdżającego pociągu towarowego.

- Kiedy zastępy kończyły działania przy zdarzeniu w Prądocinie, wspólnie z zastępem z OSP z Nowej Wsi Wielkiej zostaliśmy przekierowani do zderzenia pociągu towarowego z samochodem osobowym na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Dobromierzu. Na miejscu zastano auto osobowe znajdujące się na torowisku ok. 100m od przejazdu kolejowego oraz skład towarowy który po zderzeniu zatrzymał się kilkaset metrów dalej - informują strażacy z OSP Brzoza.

Świadkowie uwolnili kobietę z wraku samochodu, a pierwszej pomocy udzielili jej strażacy.

- Szczególne podziękowania dla pobliskich mieszkańców za udostępnienie pomieszczenia w celu ochrony przed zimnem osoby poszkodowanej oczekującej na transport medyczny - piszą druhowie z Brzozy.

(Fot. OSP Brzoza)

19 stycznia 2021 18:27
Udostępnij na Facebooku