OSP Łódź Nowe Złotno Ochotnicza Straż Pożarna Łódź Nowe Złotno

Święto Złotna

Mieszkańcy Złotna jak co roku w dniu 10 czerwca 2018r. mogli się integrować i bawić na pikniku zorganizowanym przez Radę Osiedla.
W tym roku mieliśmy możliwość zintegrować się i wziąć udział w pikniku po raz pierwszy było kolorowo, głośno, smakowicie ale i bezpiecznie - zapewnione były atrakcje zarówno dla najmłodszych jak i starszych mieszkańców tego rejonu Łodzi.
Z młodzieżą OSP NZ GR pokazywaliśmy i opowiadaliśmy o tym, że nigdy nie wiadomo, kiedy znajdziemy się w sytuacji zagrożenia pożarowego. Pożar, duży czy mały, zawsze wywołuje panikę, a wtedy często zapominamy lub nie wiemy, jak należy się zachować. Opowiadaliśmy co robić, gdy wybuchnie pożar. Jak się zachować i jak sobie z nim poradzić. W momencie pożaru przede wszystkim należy błyskawicznie ocenić sytuację – czy jest to żywioł, z którym poradzimy sobie sami. Ale to dotyczy wyłącznie niewielkich, niemal niegroźnych płomieni.
W każdym innym przypadku najlepiej od razu wzywać straż pożarną.
Dziękuję Radzie Osiedla za zaproszenie do udziału, miłą atmosferę, gościnność oraz serdeczny uśmiech a mojej grupie, że są zawsze na czas, na miejsce i na pewno.

Dowódca GR
Piotr Gawroński

 

19 czerwca 2018 00:35
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: piknik, lodz, ospnowezlotno, swietozlotna,