OSP Ozorków Ochotnicza Straż Pożarna Ozorków

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia jedne z najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych świąt w roku.

Święta Bożego Narodzenia to czas zadumy i refleksji, to czas spotkań przy wigilijnym stole. Jest to czas bardzo istotny dla każdego Strażaka - Ochotnika, osoby rozrywanej między rodziną, pracą zawodową oraz wezwaniami do pożarów, wypadków i innych miejscowych zagrożeń.

Podczas tradycyjnej, polskiej wieczerzy wigilijnej wspominamy mijający rok, chwile dobre i te trochę gorsze, wspominamy naszych bliskich przyjaciół, którzy już odeszli do Pana Boga Naszego. W czasie wigilijnego spotkania nie może oczywiście zabraknąć płynących z serca życzeń.

W tym miejscu w imieniu druhny i druhów-członków oraz sympatyków związanych z Ochotniczą Strażą Pożarną w Ozorkowie składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym ,prywatnym i zawodowym. Niech te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Was czasem radości, miłości i wzajemnego zrozumienia. Niech w Waszych domach zapanuje spokój i życzliwość, a Nowy 2016 Rok przyniesie sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

Wszystkim strażakom z Ochotniczych i Państwowych Straży Pożarnych życzymy tylu powrotów ile wyjazdów do pożarów i zdarzeń. Wszystkim nam życzymy spokoju na służbie w czasie tych rodzinnych świąt, życzymy nam pokoju na świecie oraz bezpieczeństwa i rodzinnego ciepła w naszych domach.


                                                           ...życzą DRUHOWIE STRAŻACY OSP OZORKÓW

21 grudnia 2015 15:41
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: Życzenia, Świateczne,