OSP Milejczyce Ochotnicza Straż Pożarna Milejczyce

Zwycięstwo MDP Milejczyce w plebiscycie na MDP Roku 2019 Województwa Podlaskiego

 

Miło jest na Państwa poinformować, iż  Plebiscycie na Młodzieżową Drużynę Pożarniczą Roku 2019 w etapie wojewódzkim zwyciężyła nasza drużna MDP Milejczyce!
Plebiscyt zorganizowany został przez  Polska Press sp. z o.o. wspólnie z Zarządem Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP  i jest prowadzony pod patronatem Waldemara Pawlaka, Prezesa Zarządu Głównego ZOSP RP.

Głosowanie trwało od 22 marca, a zakończyło się 30 kwietnia o godz. 19:00.
Druhenki z naszej jednostki dzięki Państwa głosom zdobyły I miejsce za co BARDZO DZIĘKUJEMY!
Plebiscyt ma zasięg ogólnopolski i teraz najlepsze drużyny MDP z każdego województwa zmierzą się w etapie krajowym.
Finałowe głosowanie rozpocznie się w sobotę, 4 maja i potrwa do wtorku, 14 maja. Ogólnopolski finał wyłoni laureatów tytułów Strażak Roku Polski 2019 i Jednostka OSP Roku Polski 2019 oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Roku Polski 2019. Zwycięzcy zdobędą nie tylko zaszczytne tytuły, lecz także nagrody finansowe. Otrzymają je także zdobywcy drugich i trzecich miejsc w ogólnopolskim finale.
Przy tej okazji dziękując serdecznie za wszystkie smsy zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie w etapie krajowym. Wspomóżmy nasze Podlasianki na tle innych województw.

MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE WYSŁAŁY SMS ORAZ WYKUPIŁY PAKIETY ZA WSPARCIE!
WSPÓLNIE ZWYCIĘŻYLIŚMY!
DZIĘKUJEMY!!! 

 

Szczegóły: 
-> https://wspolczesna.pl/strazak-wojewodztwa-podlaskiego-znamy-zwyciezcow-w-kategoriach-strazak-ochotnik-jednostka-osp-i-mlodziezowa-druzyna-pozarnicza/ar/c15-13955263?fbclid=IwAR1oIeVGYi5rg-bMdrmuCUFDzLRWMpBA3oNgsYMCLi7lBHiVAGXqQezXGZk

-> https://wspolczesna.pl/wielki-ogolnopolski-final-plebiscytu-strazackiego-glosuj-na-strazaka-roku-jednostke-osp-roku-i-mlodziezowa-druzyne-pozarnicza/ar/c15-14096531

 

3 maja 2019 14:26
Udostępnij na Facebooku