OSP Amica Wronki Ochotnicza Straż Pożarna Amica Wronki

Amica - przekazanie samochodu, milionowa kuchenka

W piątek 19 października 2012r. z taśmy produkcyjnej wronieckiej fabryki kuchni Amica zjechał milionowy egzemplarz kuchenki.
Amica Smart to najmłodsze i zarazem najbardziej zaawansowane technologicznie dziecko wronieckich konstruktorów. Panel dotykowy  i możliwość aktualizowania przepisów i programów do przygotowywania potraw wprost z internetu to tylko część możliwości, jakie  daje najnowocześniejsza kuchenka.
– Jesteśmy dumni, jest październik i udało nam się w dziesięć miesięcy wyprodukować milion kuchenek – mówi Jacek Rutkowski, prezes Amica Wronki. W tej chwili Amica to największy pracodawca we Wronkach. Zakład pracuje na trzy zmiany i zatrudnia ponad 2 tysiące pracowników.
W piątek świętowali pracownicy fabryki. Pierwsza część odbyła się w samym zakładzie, gdy z linii montażowej zjechała milionowa kuchenka.
Następnie zarząd firmy zaprosił pracowników na imprezę, która odbyła się na stadionie Amici.

Zarząd firmy zadbał też o strażaków z OSP Amica. Jednostka dostała w prezencie zupełnie nowy średni samochód  ratowniczo – gaśniczy marki   Mercedes Benz Atego 1329AF, natomiast poprzedni samochód ratowniczo – gaśniczy marki Star 244L GBA 2,5/16 został przekazany jednostce OSP Podrzewie.

28 grudnia 2015 16:52
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: milionowa, samochód, kuchenka, amica, mercedes,