OSP Polanica-Zdrój  Ochotnicza Straż Pożarna Polanica-Zdrój

Festyn rodzinny w Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Edukator w Polanicy-Zdroju

W sobotnie popołudnie 25. września odbył się Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej Stowarzyszenia "EDUKATOR" w Polanicy-Zdroju. Na zaproszenie Dyrekcji i Rady Rodziców wyjechaliśmy dwoma autami - GBA Scania i SLRt Mitsubishi.

Wśród atrakcji przygotowanych dla najmłodszych były m.in. animacje i tańce prowadzone przez Regionalną Szkołę Turystyczną, eskpozycja sprzętu wojskowego, malowanie twarzy i dmuchany golf.

Dzieci, młodzież i dorośli mogli zapoznać się z naszymi atutami i sprzętem. Każdy miał okazję przez chwilę poczuć się strażakiem, usiąść w autach na miejscach zajmowanych przez nas normalnie oraz dotknąć każdy sprzęt, który używamy podczas działań. Popularnością cieszył się zestaw hydrauliczny Holmatro. Przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy zawody w przeciąganiu węża strażackiego. Najmłodsi chętnie uczestniczyli w rywalizacji, ale żeby było więcej emocji zorganizowaliśmy również konkurencję dla dorosłych - panie konta nasze druhny i panowie kontra męska część OSP. 

Takie festyny to część naszej misji prewencyjnej i edukacyjnej. Chętnie w nich uczestniczymy. Już nie możemy się doczekać kolejnych tego typu wydarzeń.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z dzisiaj i filmiku.

25 września 2021 19:29
Udostępnij na Facebooku