OSP Brzeźce Ochotnicza Straż Pożarna Brzeźce

OSP Brzeźce wspiera szlachetną paczkę

Jako druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźcach postanowiliśmy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wesprzeć ludzi potrzebujących. Wybraliśmy rodzinę, która w naszej opinii potrzebuje bardzo pomocy.

Jest to starsze małżeństwo, którzy w swoim życiu doznało wielu przykrości. Ich własne dzieci nie utrzymują z nimi kontaktu, są biedni, schorowani. Ale mimo tych trudności są pogodni, uśmiechnięci, emanuje od nich wielka miłość i przyjaźń. Wierzą w lepsze jutro, co pozwala im razem trwać w trudnych chwilach.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu potrzebnych darów. Sami, bez Waszej pomocy nie uzbieramy wszystkiego co sprawi, że zbliżające się święta będą chociaż odrobinę spokojniejsze. Ze względu na chorobę i niepełnosprawność Pana Pawła potrzebny jest brodzik (nawet używany). Pani Bernadetta marzy o blenderze, aby móc rozdrabniać dla siebie pokarmy. Ponadto potrzebne są ręczniki, pościel, ubrania. Zbieramy również dla nich żywność m.in.: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, warzywa w puszkach. Ważne jest aby produkty były lekko strawne. Nie stać ich również na środki czystości. Prosimy o: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło, pastę do zębów, płyn do płukania, płyn czyszczący, szampon. Ze względu na alergię Pana Pawła, ważne jest by były to produkty dla dzieci lub nie uczulające. Również gdyby ktoś miał do oddania używaną pralkę i chciał ją przekazać naszym podopiecznym będziemy bardzo wdzięczni.

 

Za każde wsparcie, za każdy produkt przekazany bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu Pani Bernadetty i Pana Pawła. 

Produkty będzie można przekazać w najbliższym tygodniu w:
PONIEDZIAŁEK, ŚRODĘ I PIĄTEK w remizie OSP w Brzeźcach od 17.00 do 19.00
WTOREK I CZWARTEK pod sklepem w Starym Koźlu od 17.00 do 19.00.

                                                                                                                       Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźcach

2 grudnia 2018 23:35
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: brzeźce, swieta, szlachetna paczka, pomoc,