OSP Brzeźce Ochotnicza Straż Pożarna Brzeźce

Czy rok 2018 będzie dla nas dobry?

Takie pytanie zadaje sobie pewnie każda jednostka. I zapewne każda jednostka chciałaby aby tak było. Również nasze małe OSP o tym marzy. 

 

Rok 2018 rozpoczęliśmy zebraniem Sprawozdawczym za rok 2017. Podsumowaliśmy miniony rok, to co udało nam się zrobić ale również to, czego zabrakło do pełnego funkcjonowania naszej OSP. Były radosne chwilę jak obchody okrągłej rocznicy powstania naszej jednostki - 100 lecia! To piękny czas i cieszymy się bardzo że doczekaliśmy tego święta. Również nasza remiza doczekała się termomodernizacji. Wymieniona została brama garażowa, ocieplono i uszczelniono dach, również ściany zostały pokryte izolacją. To z pewnością poprawia komfort naszej pracy. Jesteśmy bardzo wdzięczni Gminie za wsparcie w tej inwestycji. Wymiany, póki co na tymczasowy pojazd, doczekał się nasz Żuczek staruszek. Niestety nie był zdolny do jazdy i udziału w akcjach, przez co nasza jednostka była wyłączona z działań bojowych. Miejmy nadzieję że obecny pojazd będzie się dzielnie sprawował. Rok 2017 to również reprezentowanie naszej jednostki na różnych uroczystościach, np. dożynkach czy Mszach Św. Nie był to zły rok, ale zawsze może być lepiej ... 

Chcemy aby było lepiej. Plany na obecny rok mamy duże, chcemy dalej działać. Mamy nadzieję że będziemy regularnie brali udział w akcjach i szkoleniach. Chcemy się rozwijać i edukować, również mieszkańców naszej wsi. W planach mamy dalsze reprezentowanie jednostki i stawianie czoła dalszym wyzwaniom. Mamy nadzieję że w tym roku wszystko pójdzie po naszej myśli! :)

12 lutego 2018 20:16
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: zebranie, podsumowanie, Plany,