OSP Krzywin Ochotnicza Straż Pożarna Krzywin

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze – Chojna 2019

21 września 2019 r. na boisku sportowym przy ul.Orląt w Chojnie (teren byłego lotniska) o godzinie 10.00 rozpoczęły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Gryfińskiego, które w eliminacjach gminnych zajęły I i II miejsca. Przy sprzyjającej aurze pogodowej zmagało się ze sobą łącznie 17 drużyn, 14 męskich oraz trzy kobiece. Tradycyjnie zawody sportowo-pożarnicze składały się z dwuboju, sztafety pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami oraz tzw. ćwiczenia bojowego. Nad właściwym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Gryfina.
Nasza drużyna niestety po popełnionych błędach i otrzymanych punktach karnych uplasowała się na „trzecim" miejscu, ale niestety od końca ;)
Oczywiście miło jest być pierwszym w rywalizacji sportowej, ale najważniejsza jest atmosfera w ekipie i dobre relacje z druhami z sąsiednich jednostek. W przyszłości jeszcze nieraz przyjdzie Nam się wzajemnie wspierać podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Klasyfikacja generalna zawodów:

1. OSP Czachów
2. OSP Banie
3. OSP Sobieradz
4. OSP Chwarstnica
5. OSP Chojna
6. OSP Kołbacz
7. OSP Kłosów
8. OSP Osinów Dolny
9. OSP Goszków
10. OSP Trzcińsko Zdrój
11. OSP Brwice
12. OSP Krzywin
13. OSP Dłusko Gryfińskie
14. OSP Góralice

Klasyfikacja generalna Kobiecych Drużyn Pożarniczych:
1. miejsce KDP Czachów
2. miejsce KDP Zielin
3. miejsce KDP Cedynia

25 września 2019 09:31
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: Lotnisko, 2019, powiatowe, zawody, chojna, osp krzywin,