OSP Brzeźce Ochotnicza Straż Pożarna Brzeźce

Zapraszamy na Św. Floriana w OSP Brzeźce

Zapraszamy serdecznie na obchody dnia Św. Floriana, które odbędą się w naszej jednostce Brzeźcach 21 maja o godzinie 16.00. Jest to podwójna okazja, ponieważ ukończyliśmy remont wewnątrz strażnicy i chcemy się tym z Wami podzielić. 

 

Po pracowitych ostatnich miesiącach widać efekty naszych starań. Po straciu z pytaniem: Zamykać czy walczymy?  i podjętej decyzji o reanimowaniu jednostki widać, że nasza praca nie idze na marne. Przeszkoliliśmy druhów, a teraz skończyliśmy remont wewnątrz remizy. Jest to wielki nasz sukces, patrząc przez pryzmat paru ostatnich lat. Tym sukcesem chcemy dzielić się z mieszkańcami Brzeziec oraz przyjaciółmi. Dlatego zapraszamy na Dzień otwarty, który będzie powiązany z niedawno obchodzonym dniem Św. Floriana.

Dla każdego znajdzie się coś z grilla oraz piwko. Dla młodszych gości będzie kącik dziecięcy z wieloma atrakcjami. Liczymy na przybycie i wsparcie nas w naszej walce o wspólne dobro. W trakcie zabawy będziemy zbierać datki na nasze OSP. Również liczymy o Wasze zainteresowanie zawodami gminnymi, oraz zapisy na nie, by reprezentować naszą jednostkę w rywalizacji sportowej. 

 

Do zobaczenia 21 maja o godzinie 16.00 w remizie OSP Brzeźce przy ulicy Rybnej. :)

15 maja 2016 21:23
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: zabawa, festyn, św. florian, dzień otwarty,