OSP Rąblów  Ochotnicza Straż Pożarna Rąblów

Zawody sportowo - pożarnicze 2018 - podsumowanie

W tym roku gminnych zawodach sportowo - pożarniczych w Wąwolnicy wystawiliśmy 3 drużyny: męską, kobiecą i męską młodzieżową. Drużyna męska zajęła II miejsce ustępując jedynie gospodarzom z OSP Wąwolnica, którzy zwyciężyli po raz pierwszy od 2004 roku i uzyskali awans do zawodów powiatowych. III miejsce zajęła OSP Łopatki, IV OSP Celejów, V OSP Karmanowice.

Męska młodzieżowa drużyna OSP Rąblów także zajęła II lokatę plasując się za swoimi rówieśnikami z Wąwolnicy.

Drużyna kobieca uzyskała lepszy wynik od kobiecej młodzieżowej drużyny OSP Wąwolnica i zakwalifikowała się na szczebel powiatowy.

W zawodach powiatowych w Żyrzynie męska drużyna OSP Wąwolnica zajęła 9 miejsce spośród 10 drużyn. Zwyciężyła OSP Opatkowice, drugie miejsce zajęła OSP Kazimierz Dolny, zaś trzecia lokata przypadła drużynie z Leokadiowa. Najlepszym wynikiem męskiej drużyny sportowo - pożarniczej z Gminy Wąwolnica w zawodach powiatowych nadal pozostaje IV miejsce OSP Rąblów z 2016 roku.

Kobieca drużyna sportowo - pożarnicza OSP Rąblów zajęła III miejsce w zawodach powiatowych. Zwyciężyły druhny z Opatkowic, zaś drugie miejsce przypadło strażaczkom z Rzeczycy, które o 2 sekundy wyprzedziły OSP Rąblów. IV miejsce zajęła drużyna OSP Oblasy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Do zobaczenia za rok.

 

 

 

26 sierpnia 2018 22:19
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: Opatkowice, Żyrzyn, zawody, Wąwolnica, Rąblów,