OSP Bielsko Ochotnicza Straż Pożarna Bielsko

Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2017 roku

Po raz pierwszy zorganizowano Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek aż czterech gmin: Strzałkowo, Powidz, Ostrowite i Orchowo. Dnia 25 czerwca 2017 roku gospodarzem zawodów było Strzałkowo. Naszą gminę reprezentowały dwie drużyny, po jednej z OSP Orchowo i OSP Bielsko. W zawodach udział wzięło łącznie 21 drużyn męskich oraz 3 kobiece. Otwarcia zawodów dokonał zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Słupcy - st. bryg. mgr inż. Bogdan Kowalski. Sędzią Głównym był Dowódca JRG PSP - st. kpt. mgr Sławomir Gołębiak.

Rywalizację rozpoczęto od sztafety z przeszkodami 7x50 a następnie mogliśmy oglądać ćwiczenie bojowe. Nasza jednostka ukończyła sztafetę z bardzo dobrym czasem, tym samym plasując się wysoko w klasyfikacji. Również „bojówka" wypadła nam nie najgorzej, dzięki czemu zajęliśmy I miejsce w naszej gminie. Tym samym zapewniliśmy sobie udział w zawodach powiatowych.
Jednostka OSP Bielsko wystawiła drużynę w składzie:
- Łukasz Przybyszewski
- Piotr Wańkowski
- Karol Przybyszewski
- Daniel Wełnitz
- Bartłomiej Wesołowski
- Tomasz Tomczak
- Bartłomiej Przybyszewski
- Igor Zaparucha
- Mikołaj Wolkiewicz

Nasza drużyna za zajęcie I miejsca otrzymała puchar ufundowany przez Wójta Gminy Orchowo pana Jacka Misztala. Kolejne zawody odbędą się 26 sierpnia 2017 roku na stadionie w Lądku, gdzie będziemy reprezentować Gminę Orchowo.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom dopingującym nam podczas zawodów oraz gratulujemy pozostałym uczestnikom zawodów i dziękujemy za miłą atmosferę.

26 czerwca 2017 21:10
Udostępnij na Facebooku