OSP Brzeziny Ochotnicza Straż Pożarna Brzeziny

Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Brzeziny

Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Brzeziny

W niedzielę 29.01.2017 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach.
W zebraniu uczestniczyli m.in: Komendant Powiatowy PSP w Rykach- st. bryg. Krzysztof Miłosz, prezes ZP ZOSP RP- Starosta Rycki Stanisław Jagiełło, prezes ZG ZOSP RP- wójt gminy Stężyca Zbigniew Chlaściak.

Na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z działalności za rok 2016, sprawozdanie finansowe, omówiono bieżące sprawy oraz plany na 2017 r. Po odczytaniu sprawozdania Komisji Rewizyjnej i jej wniosku o udzielenie absolutorium dla Zarządu OSP w Brzezinach, Walne Zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium Zarządowi. Przyjęto również plan działalności i plan finansowy na rok 2017.

Zebrani goście podziękowali druhom za całoroczną współpracę i gotowość bojową jednostki. Wyrazili uznanie dla zarządu i wszystkich druhów OSP i MDP za dbałość o posiadane mienie i strażnicę oraz ostatnio przeprowadzone inwestycje, a także za sukcesy w zawodach sportowo-pożarniczych.

Zebranie zakończyło się miłym akcentem, jakim było wręczenie odznaczeń zasłużonym druhom, którego dokonali: Komendant Powiatowy PSP w Rykach- st. bryg. Krzysztof Miłosz, prezes ZP ZOSP RP- Starosta Rycki Stanisław Jagiełło i prezes ZG ZOSP RP- wójt gminy Stężyca Zbigniew Chlaściak.

31 stycznia 2017 19:38
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: zebranie, sprawozdawcze, OSP Brzeziny, walne,