OSP Słubice Ochotnicza Straż Pożarna Słubice

Zabawa odpustowa – ważna informacja!

Rok 2020 jest dla nas wszystkim rokiem wyjątkowym, niespotykanym i w wielu aspektach bardzo trudnym, a wszystko to za sprawą panującej na świecie pandemii, która nie ominęła również Polski.

Z przykrością przekazujemy Państwu informacje, że w tym roku, 15-go sierpnia nie odbędzie się zabawa odpustowa przy strażnicy OSP w Słubicach. Powodem jest utrzymująca się pandemia.

Decyzja ta z bólem serca podjęta została przez członków naszej jednostki. Obecna sytuacja (dobowy wzrost zakażeń), niepewność co do odbycia się uroczystości, ściąganie niepotrzebnego zagrożenia oraz wymagania stawiane przed organizatorami tego typu wydarzeń nie pozwalają nam na narażanie kogokolwiek na niebezpieczeństwo. Ponadto głównym i najważniejszym celem jednostki jest dbanie o bezpieczeństwo, o życie, zdrowie i mienie, a organizacja tego typu wydarzenia mogłaby doprowadzić do konieczności wycofania ratowników z podziału bojowego na nawet kilkanaście dni.

Liczymy na wyrozumiałość z Państwa strony oraz na spotkanie, miejmy nadzieję, za rok. Życzymy wszystkim udanego weekendu oraz świętowanie tego wyjątkowego dnia na inne sposoby.

Więcej na: https://www.ospslubice.pl/zabawa-odpustowa-wazna-informacja/

13 sierpnia 2020 17:21
Udostępnij na Facebooku