OSP Milejczyce Ochotnicza Straż Pożarna Milejczyce

Zakończenie roku szkolnego z udziałem OSP Milejczyce

23 czerwca we wszystkich szkołach w Polsce po raz ostani uczniowie usłyszeli szkolny dzwonek przed rozpoczynającymi się wakacjami.
W tym dniu w Zespole Szkół w Milejczycach nie zabrakło podziękowań i nagród dla młodzieży zrzeszonej w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej. Członkowie ZOG ZOSP RP  w Milejczycach w składzie: dh. Andrzej Kryński, dh Arkadiusz Bałut, dh Dominik Dobrowolski wzięli udział w uroczystym pożegnaniu uczniów przed przerwą wakacyjną. Prezes OSP Milejczyce - dh Andrzej Kryński złożył serdeczne gratulacje dziewczętom z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za zdobyte w tym roku osiągnięcia w sporcie pożarniczym oraz reprezentowanie jedostki na arenie  powitowej, wojewódzkiej, krajowej, a nawet międzynarodowej. Zwrócił też uwagę na zaangażowanie druhen w zajęcia pozaszkolne. Wszystkie członkinie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zostały nagrodzone upominkami i dyplomami ufundowanymi prze Ochotniczą Straż Pożarną. Za reprezentowanie Gminy Milejczyce i zdobyte sukcesy dziewczęta z MDP nagrodził również wójt Gminy Milejczyce - Jerzy Iwanowiec. Wszystkie otrzymane nagrody przyniosły wiele radości i satysfakcji. 

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza pragnie serdecznie podziekować Wójtowi Gminy Milejczyce - Jerzemu Iwanowcowi oraz Zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej na czele z Prezesem Andrzejem Kryńskim za wszystkie otrzymane nagrody. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! 

,, Raz dane komuś szczęście, wraca do adresata podwójnie"

 

 

 

 

 

 

fot.ZS Milejczyce (M.B i E.M)

25 czerwca 2017 13:12
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: KONIEROKU, OSP, MDP,