OSP Opole - Grudzice Ochotnicza Straż Pożarna Opole - Grudzice

Zawody FCC w Opolu

      W najbliższym czasie w Opolu odbędzie się długo wyczekiwana impreza - zawody Firefighter Combat Challenge - w dosłownym tłumaczeniu "strażak walczący z wyzwaniem". W klasyfikacji indywidualnej konkurencja polegać będzie na wykonaniu zadań sprawnościowych jedno po drugim w jak najkrótszym czasie. Zawodnik o najkrótszym czasie - wygrywa. Dla zawodników bedzie to nie lada wyzwanie oraz duży test sprawności i siły. Uczestnikami będą zgłoszeni wcześniej strażacy - zarówno z jednostek państwowcyh jak i ochotniczych z całego kraju i zagranicy. Do kibicowania i korzystania z innych atrakcji towarzyszących zapraszamy wszystkich, nie tylko mundurowych:) Wstęp dla wszystkich kibicujących jest darmowy.

      Mile widziane będą dzieci ponieważ i o nich organizatorzy pomyśleli. Najmłodsi będą mogli skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, wejść na drabinkę speleo, pokonać dziecięcy tor przeszkód.  Dodatkow będą mogli dowiedzieć się czegoś o udzielaniu pierwszej pomocy, o zagrożeniach zwiazanych z czadem i dymem, zaobserwować na żywo jak rozwija się pożar albo poznać sprzęty których na codzień używają strażacy.

Cała impreza odbędzie się w dniach 6 - 7 maja na opolskim rynku a początek od godziny 11:00. 
Organizatorami imprezy jest Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Opolu przy współpracy z Urzedem Miasta Opola.
Serdecznie zapraszamy do obserwowowania facebokowego profilu FCC - tutaj. Tam na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące zawodów. 

DG

26 kwietnia 2017 10:52
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: zawody, OSP, FCC, PSP, impreza, Opole,