OSP Białe Piątkowo Ochotnicza Straż Pożarna Białe Piątkowo

Zjazd gminny OSP. Gmina Miłosław ma nowego prezesa oraz zarząd

W sobotę 6 listopada w Miłosławskim Ośrodku Kultury obyło się zebranie druhów delegowanych ze wszystkich jednostek OSP z całej gminy Miłosław na zebranie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału Gminnego OSP.

Najważniejszym punktem spotkania był wybór nowego zarządu. Zdecydowano, że nowym prezesem zostanie Jarosław Matuszak. Prezes OSP Miłosław zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Smentka, który już dawno temu zapowiedział, że nie będzie ubiegać się o reelekcję.

Poza tym w skład zarządu weszli: Anna Woźniak (druhna z naszej jednostki), Dawid Piłat, Tomasz Kasprzak (wiceprezesi), Patryk Purgał (komendant gminny OSP), Marcin Kaczmarek (skarbnik) i Patrycja Sokołowska (sekretarz).

W sobotnim zebraniu wziął udział m.in. burmistrz gminy Miłosław Hubert Gruszczyński, przewodniczący rady miejskiej Dawid Strzelczyk, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych we Wrześni Andrzej Janka i Komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni Piotr Trawiński. W ośrodku kultury pojawił się również kapelan powiatowy wrzesińskich strażaków ks. Mirosław Stawicki.

15 listopada 2021 10:35
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: zjazd,