OSP Krzywin Ochotnicza Straż Pożarna Krzywin

Elewacja prawie gotowa

Dobiegają końca prace związane z realizacją zadania pn. „Termomodernizacja budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywinie - Program REMIZA", która powstaje przy dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie w roku 2023 - „REMIZA".
Wartość zadania zgodnie z kosztorysem i umową to 55 410,00 zł, z czego dofinansowanie WFOŚiGW w Szczecinie - 40 000,00 zł.
W ramach przedsięwzięcia wykonano docieplenie budynku remizy na powierzchni 270 m2 wraz z wykonaniem elewacji, co zwiększyło efektywność cieplną budynku remizy, ujednoliciło wygląd elewacji poprawiając walory estetyczne. Do zakończenia zadania pozostały już drobne prace wykończeniowe i ułożenie tynku mozaikowego Greinplast na cokole, który jest już poza zakresem dofinansowania i został ufundowany przez wykonawcę termomodernizacji.
Zadanie współfinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
Dodatkowo w trakcie realizacji zadania zarząd podjął decyzję o przeznaczeniu środków na wykonanie za jednym zamachem drewnianej podbitki wraz z punktami świetlnymi, a w najbliższym czasie nad bramami wjazdowymi ma powstać napis z nazwą jednostki wraz z logo.

21 października 2023 12:12
Udostępnij na Facebooku