OSP Wola Kopcowa Ochotnicza Straż Pożarna Wola Kopcowa

Spotkanie opłatkowe w OSP Wola Kopcowa

14 grudnia 2023r. nasi Druhowie uczestniczyli w zorganizowanym przez Zarząd OSP Wola Kopcowa spotkaniu opłatkowym.
Prezes Grzegorz Mazur podziękował wszystkim tym, którzy przyjęli zaproszenie i znaleźli czas by usiąść wspólnie przy jednym, strażackim stole.
Następnie druhna Zuzanna z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przeczytała fragment Ewangelii o narodzeniu Jezusa Chrystusa, potem byl opłatek i życzenia od Zarządu OSP Wola Kopcowa dla wszystkich druhów z naszej jednostki.
Okres świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy moment w całym roku i mimo, iż każdy z nas jest zabiegany i zajęty swoimi sprawami, to chwila poświęcona na takie spotkanie jest wyrazem szacunku i momentem do tego, by przez chwilę zatrzymać się i skupić na drugim człowieku.
Niezwykle miłym aspektem wczorajszej wigilii strażackiej, była niespodzianka jaką przygotowali koledzy z MDP dla dwóch swoich druhów, którzy tego dnia mieli urodziny.
Młodzi strażacy z naszej MDP zadbali też o prezenty dla jubilatów.
Raz jeszcze druhowi Jakubowi, który wczoraj skończył 11 lat i Maksymilianowi, który skończył 13 lat życzymy zdrowia, powodzenia w dążeniu do zamierzonych celów oraz nieustającej motywacji i zapału w działaniach w zakresie zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie pożarnictwa.

22 grudnia 2023 19:51
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: swieta, MDP, Choinka, wola kopcowa, OSP, opłatek, dzieci, straz,