OSP Mroczków Ochotnicza Straż Pożarna Mroczków

OSP Mroczków - DZIĘKUJEMY - Piona dla was!

OSP Mroczków - DZIĘKUJEMY !

 

W mediach oraz w internecie, jest co raz głośniej o naszej jednostce. To głównie wasza zasługa,to wy nas przede wszystkim motywujcie do dalszego działania na portalach społecznościowych. Może i ta facebookowa strona,nie wygląda za dobrze,aktualnie tutaj jest mało osób,ale przypomnijmy,że jest to już druga strona,na poprzedniej było ponad 1500 osób! Niestety została ona usunięta,przez włamanie na konto. Jednakże nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. 

Gdy zaczynaliśmy wchodzenie do szerszego grona użytkowników w całej Polsce,to dzięki portalowi : Ochotnicza Straż Pożarna - OSP.pl ,zyskaliśmy nowych "fanów" na poprzedniej stronie. Kolejna zdarzenia w których uczestniczyliśmy niedługo dodamy na ten portal.

Jak widzicie posiadamy również kanał na YouTube'ie
Tutaj mamy 186 Subskrybentów, a ogólnych wyświetleń ok. 75 tysięcy.

W dniu dzisiejszym postanowiliśmy również założyć Instagram'a , propozycję złożyła (dh. Ola Adamczyk), nie mieliśmy nic przeciwko temu, kolejna dawka zdjęć,oraz filmików będzie również dostępna tam.

Na naszą stronę Internetową,wchodzi około. 200 osób dziennie,jest to dobry wynik,jak dla naszej jednostki,która nie jest za duża,gdyż posiadamy tylko jeden samochód,zdarzeń również nie mamy za wiele,ale mimo wszystko wchodzicie dowiedzieć się co u nas słychać,dziękujemy !

Dla przypomnienia od listopada ruszamy z akcją prewencyjną "CZAD cichy ZABÓJCA", w tym miesiącu będziemy również sprzedawać kalendarze strżackie,wszystkie pieniądze co zbierzemy pokryją koszty 60-lecia istnienia naszej jednostki. A 60-lecie już w przyszłym roku !

Tekst,oraz zdjęcia : Dh. Dobrowolski Piotr.

20 października 2018 10:28
Udostępnij na Facebooku
Wyświetlenia: | Tagi: Mroczków, Polska, podziękowania, OSP,